Advertisement
Strona głównaWiadomościRozrywkaMałżeństwo świętuje rocznicę w Animal Crossing: New Horizons

Małżeństwo świętuje rocznicę w Animal Crossing: New Horizons

Animal Crossing: New Horizons przychodzi na ratunek małżeństwom, które zamknięte w domach przez pandemię nie mogą świętować swoich rocznic.

Chociaż początkowy szał na Animal Crossing już opadł, gra nie przestaje się rozwijać, a społeczność wciąż znajduje kolejne sposoby, żeby urozmaicić swój czas na wyspie. Ostatni pomysł użytkowników Reddita przerósł jednak nasze najśmielsze oczekiwania.

Zobacz: Crysis Remastered – nowy zwiastun prezentuje płynną rozgrywkę na Switchu

My wife and I couldn’t celebrate our Wedding Anniversary this year due to the pandemic, so we celebrated it the only other way we knew how. from AnimalCrossing

Panujące w Stanach Zjednoczonych rygorystyczne zasady dotyczące przebywania w domu podczas pandemii, wiele par zamknęło w domach na długie miesiące. Dla u/sloop_jb świętowanie rocznicy małżeństwa na kanapie przed telewizorem nie było wystarczające.

Postanowili więc przenieść się na swoją własną, tropikalną wyspę. Na krótkim wideo, który błyskawicznie zyskał sobie wielu fanów na Reddicie, zaprezentowali, jak udało im się wspólnie spędzić czas w Animal Crossing. Chociaż wakacje w gorących krajach wciąż wydają się bardziej obiecujące, popularna gra na Nintendo Switch to ciekawa alternatywa.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię