Advertisement
Strona głównaWiadomościRozrywkaApex Legends - gracz używa cyfrowego pióra do celowania

Apex Legends – gracz używa cyfrowego pióra do celowania

Tego w Apex Legends jeszcze nie było. Jeden z użytkowników Reddita postanowił zamienić swoją myszkę na tablet graficzny. 

O przechodzeniu gier za pomocą różnych, dziwnych kontrolerów słychać w mediach dosyć regularnie. Chociaż kierownica w Warzone sprawdziła się zaskakująco dobrze, zazwyczaj w grach multiplayer posiadacze padów i myszek mają sporą przewagę. Nie zniechęciło to na szczęście społeczności Apex Legends do eksperymentów.

Zobacz: Fortnite – wszystkie bronie ukryte w Sezonie 3

About a year ago I saw someone using a Pen to aim in Apex Legends, one year later, its now my permanent choice for FPS games: from apexlegends

Najbardziej zaskakującym elementem tego wideo jest fakt, że dla u/Star__Rain taki gameplay to codzienność. Jak przyznał bowiem w tytule swojego posta, cyfrowe pióro jest jego preferowanym narzędziem do kontrolowania broni w popularnym battle royale.

Sądząc po jego komentarzach pod postem, ma również za sobą sporo praktyki. Pytanie tylko, co czuliby niektórzy przeciwnicy, dowiadując się, że zwycięzca ich ostatniej gry zamiast myszki używał tabletu graficznego…

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię