Strona głównaWiadomościMamy pierwsze foto najnowszej płyty głównej MSI Z370 Godlike Gaming

Mamy pierwsze foto najnowszej płyty głównej MSI Z370 Godlike Gaming

Procesory Intel Coffee Lake ostrzą już nóżki na nadchodzącą premierę płyt głównych wyposażonych w chipset z serii 300. Na rynku jako jedna z pierwszych pojawi się z logiem MSI.

Producent nie pochwalił się publicznie swoim nowym produktem, ale wyręczyła go zagraniczna redakcja Videocardz, udostępniając pierwszą fotkę MSI Z370 Godlike Gaming. Oględziny zdjęcia pozwalają dostrzec, że ich dzieło mieści się na laminacie E-ATX. Procesory z serii Coffee Lake zostaną obsłużone przez socket LGA 1151 w wersji V2. Za poprawną pracę płyty odpowie zasilanie 2×8 pin dostarczające energię 18-fazowej sekcji VRM.

MSI Z370 Godlike Gaming wyposażono w 4 gniazda DIMM DDR4. Maksymalnie będziemy mogli zainstalować w bankach do 64 GB pamięci. Kierując się na południowy-zachód odnajdziemy obszar roboczy dla kart graficznych i superszybkich dysków. Na miejscu czekać na nas będą 4 wejścia PCI-e 3.0 x16 oraz PCI-e 3.0 x1. Ponadto płyta główna ugości u siebie do 5 dysków w formacie M.2.

O jej wyjątkowość nie stanowi jedynie nowoczesny chipset, ale również ekstrawagancki design, podświetlane sekcje za pomocą diod RGB, a także przyciski w górnym prawym rogu ułatwiające overclocking. Wspomnieć można jeszcze o wbudowanym systemie audio XTREME AUDIO DAC oraz konkretnym radiatorze z rurkami cieplnymi, które chłodzą mostek na laminacie płyty. Co równie istotne, do MSI Z370 Godlike Gaming dokoptowano kartę sieciową z dwiema antenami do bezprzewodowej transmisji danych.

Zważywszy na zaplanowaną na październik premierę procesorów z serii Coffee Lake, omawiana płyta główna powinna pojawić się w tym samym czasie. Będzie kosztować około 400 dolarów

 

 

Źródło: videocardz.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię