Strona głównaWiadomościRozrywkaThe Mandalorian – drugi sezon serialu wyjaśni jak powrócił Imperator

The Mandalorian – drugi sezon serialu wyjaśni jak powrócił Imperator

Star Wars: The Rise of Skywalker nie wyjaśnił tajemnicy wskrzeszenia Palpaltie’a. Sytuacja ma zostać dokładnie wyjaśniona w drugim sezonie serialu Mandalorian.

Według sprawdzonych informatorów ekipy serwisu wegotthiscovered, drugi sezon serialu Mandalorian wyjaśni szczegółowo tajemnicę powrotu Dartha Sidiousa. Ci sami informatorzy potwierdzili wcześniej, że Ewan MCGregor już w maju powróci jako Obi-Wan Kenobi wraz z młodym Lukem Skywalkerem. Możemy traktować ich zatem jako wiarygodne źródło.

Zobacz: Aktorka z Kapitana Ameryki oskarżona o zabójstwo matki

Za wskrzeszeniem Palpaitne stoi Moff Gideon Giancarlo Esposito. Mieliśmy okazji poznać go pod koniec pierwszego sezonu Mandalorian, jako wiernego oficera Imperium. Według informacji przekazanych przez informatorów, Gideon natrafi na ciało Palpatine i przeprowadzi na nim eksperymenty z użyciem Mocy oraz klonowania. To w sumie może też wyjaśniać po co mu mały Yoda. Szczegóły akcji są dość niejasne, ale wygląda na to, ze to właśnie Moff jest odpowiedzialny za wskrzeszenie Palpatine.

Zobacz: Serial WandaVision jeszcze w tym roku

Według najnowszej trylogii za First Order stał cały czas Imperator a Snoke był jedynie marionetką. Mandalorian jest osadzony około 5 lat po wydarzeniach z oryginalnej trylogii, więc wydarzenia pasowałby idealnie i składały się w całość.

Oczywiście historia może zostać odrzucona, albo pokazana dopiero w trzecim sezonie serialu. Gdy tylko dowiemy się czegoś więcej w temacie damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

  1. Osobiście liczę na to że zajmą się przedstawianiem historii mandalorianina, bardziej tak jak w pierwszym sezonie, a nie że teraz będą naprawiali błędy sequeli od których najlepiej byłoby się odciąć i nie przyznawać że coś takiego wyszło, no ale to tylko moja opinia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię