Strona głównaGryAktualnościManeater - Sony refunduje grę po ogłoszeniu PS Plus

Maneater – Sony refunduje grę po ogłoszeniu PS Plus

Chwilę po zapowiedzi styczniowego PlayStation Plus Sony zaczęło oddawać graczom pieniądze za niedawno kupione kopie Maneater.

Wczoraj wieczorem oficjalnie dowiedzieliśmy się o styczniowej ofercie PS Plus. Podobnie jak w grudniu, obok gier na PS4 znalazł się również jeden tytuł dla posiadaczy nowej konsoli Sony. W tym miesiącu jest to Maneater.

Zobacz: Amazon wypuścił listę Best Sellerów 2020 roku

Bought maneater last month. Turned on ps5 to notice they are refunding me. from PS5

Kilka godzin po ogłoszeniu u/BraeWhyit na Reddicie poinformował, że Sony zwróci mu pieniądze za kupione w zeszłym miesiącu Maneaters. Kiedy zobaczył styczniową ofertę Plusa, zwrócił się do Sony i otrzymał szybką odpowiedź o przyznaniu refunda.

Przez lata był to bardzo popularny zarzut w kontekście Plusa. Gracze kupowali jakąś starszą grę na przecenie i miesiąc później patrzyli, jak trafia ona do abonamentu Sony. W kwestii refundów z kolei pozostaje jedynie pytanie, ilu graczom przysługuje opcja zwrotu Maneater. Ciężko uwierzyć, żeby swoje pieniądze odzyskali wszyscy, którzy kupili tę grę na PS5.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię