Strona głównaGryAktualnościHades najlepiej ocenianą grą Steama w 2020 roku

Hades najlepiej ocenianą grą Steama w 2020 roku

Nowy ranking wypuszczony przez Valve prezentuje najlepsze 150 tytułów według społeczności Steama. Na szczycie wylądował Hades.

Hades przebojem wdarł się do naszej branży, jako jeden z najlepszych roguelike’ów w historii. Jeszcze we wrześniu informowaliśmy Was o wysokich ocenach krytyków, które utrzymały się aż do teraz. Okazuje się również, że wyjątkowo zgodni z ekspertami są gracze.

Zobacz: The Last of Us 2 głównym bohaterem Golden Joystic Awards 2020

Zespół Steama przygotował specjalną listę Steam250. Jest to ranking 150 najlepszych gier nie w ocenach kuratorów czy krytyków, tylko zwykłych, steamowych ocen. W celu wyłonienia tej listy stworzono specjalny alogrytm sortujący produkcje od tych najlepiej ocenianych.

Błyskawicznie zauważyć można fakt, że w czołówce nie ma tych największych, najgłośniejszych tytułów AAA, na które gracze czekali latami. Half-Life: Alyx może być dla wielu taką grą, ewentualnie Yakuza czy Persona. Na te duże tytuły, jak chociażby Death Stranding, trzeba czekać aż do czwartej dziesiątki.

Ranking potwierdza z kolei siłę Hadesa. Z ponad 105 tysięcy ocen 99% to pozytywne wrażenia odnośnie gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię