Strona głównaGryMario Battle Royale za darmo – uwaga wciąga jak bagno

Mario Battle Royale za darmo – uwaga wciąga jak bagno

Coraz więcej gier ma swoje tryby battle royale. W przypadku niektórych tytułów można potraktować to jako profanację. Po tym jak usłyszałem, że ktoś stworzył Mario Battle Royale dostałem gorączki. Jednak z dziennikarskiego obowiązku spróbowałem. Gorączka znikła a ja wciągnąłem się w rozgrywkę.

Mario Royale został stworzony przez InfernoPlus, który opisuje go jako pełne odtworzenie klasycznej gry Super Mario Bros na PC. Co więcej gra działa w każdej przeglądarce i jest darmowa. Na razie mogę się domyślać jak skończy się to dla InfernoPlus. Nie od dziś wiadomo, że Nintendo lubi pozywać wszystkich, którzy majstrują przy ich grach. Na razie jednak nie ma co się zastanawiać, jest na to za gorąco.

Zobacz: Świetna, darmowa gra w Epic Games Store

Gra została odtworzona w pełni w HTML5 i do połączenia użytkowników używa serwera Java. Co więcej tytuł wspiera również obsługę kontrolerów, co znacznie ułatwia granie.

Zobacz: Epic Games kupuje kolejną firmę. Pomoże rozwinąć launcher?

W Mario Royale, gracze nie wchodzą ze sobą w bezpośrednią interakcję, jednak mogą rozbijać bloki, kraść bonusy i atakować się skorupami żółwi. Chcecie zagrać? Wejdźcie na oficjalną stronę projektu, TUTAJ.

Dobrej zabawy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię