Strona głównaWiadomościRozrywkaMark Wahlberg zagra w filmie Uncharted, ale nie Nathana Drake’a

Mark Wahlberg zagra w filmie Uncharted, ale nie Nathana Drake’a

Kolejny aktor dołączył do obsady filmowego Uncharted. Obok Toma Hollanda wystąpi Mark Wahlberg. Jednak nie wcieli się on, jak można by się spodziewać, w Nathana Drake’a.

Powiedzieć, że filmowa ekranizacja Uncharted miała swoje problemy, to jak nic nie powiedzieć. Film powstaje już 10 lat i miał w tym czasie 5 różnych reżyserów. A to wszystko na długo przed rozpoczęciem zdjęć. Ale wydaje się, że wszystko zmierza ku szczęśliwemu końcowi. Od jakiegoś czasu wiemy, że główną rolę w filmie zagra Tom Holland, znany przede wszystkim z roli Spider-Mana. Teraz dołączył do niego kolejny aktor.

W filmie Uncharted zagra również Mark Wahlberg, który ostatnio występował w Transformersach, Eskorcie czy też Wonderland. Wcześniej był on przymierzany do roli Nathana Drake’a, ale ostatecznie jej nie dostał. W kogo się wcieli? Tutaj małe za skoczenie, bo Mark Wahlberg zagra Victora Sullivana, czyli przyjaciela i zarazem mentora głównego bohatera.

Może dziwić, że zarówno Nathan Drake, jak i Victor Sullivan będą ekranizowani przez młodych (w porównaniu do postaci z gier) aktorów. Na szczęście film ma opowiadać o wcześniejszych latach życia głównego bohatera i stąd takie, a nie inne wybory. Według planu wkrótce mają rozpocząć się zdjęcia. Uncharted ma trafić do kin 18 grudnia 2020 roku. Oby tak się stało.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię