Strona głównaWiadomościRozrywkaFilm Uncharted - wkrótce rozpoczną się zdjęcia

Film Uncharted – wkrótce rozpoczną się zdjęcia

Film Uncharted powstaje w wielkich bólach i mękach. Ciągłe zmiany reżysera i inne problemy na jakie natrafia Sony podczas produkcji filmu prawdopodobnie w końcu się skończyły. Według najnowszych informacji aktorzy przygotowują się do rozpoczęcia zdjęć. Pierwszy klaps ma paść na początku przyszłego roku.

Sony już od kilku lat walczy o przeniesienie Uncharted na duży ekran. Wygląda na to, że w końcu się to uda. Ekipa DiscussingFilm przekazała informacje, że produkcją filmu zajmie się Travis Knight, który brał udział w produkcji Bumblebee.

Zobacz: Uncharted: Film stracił piątego reżysera

Dan Trachtenberg jeszcze we wrześniu zrezygnował ze współpracy nad produkcją. W jego miejsce pojawił się Knight. Pierwsze sceny mają być kręcone już w lutym 2020 w Berlinie. Ekipa pojawi się też w Kolumbii. Do końca roku powinniśmy znać już pełną obsadę filmu. Na razie wiemy, że w produkcji weźmie udział Tom Holland znany również jako Spider-Man.

Zobacz: Film Uncharted w końcu otrzymał datę premiery!

Miejmy nadzieję, że tym razem wszystko zaskoczy i doczekamy się kinowej wersji Uncharted, a sama produkcja okaże się godna gier z tej serii.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię