Strona głównaWiadomościMarka Mad Catz powróci z bankructwa?

Marka Mad Catz powróci z bankructwa?

Firma Mad Catz zaliczyła się do grona największych producentów akcesoriów dla graczy. Kilka nieprzemyślanych i złych decyzji sprawiło jednak, że w zeszłym roku marka ogłosiła bankructwo. Ale jest szansa, że wkrótce powróci do gry.

Na YouTubie pojawił się tajemniczy filmik o tytule „Back in the Game”, czyli po prostu „Wracamy do gry”. Można na nim zobaczyć krótkie wstawki z akcesoriami gamingowymi. I to w sumie tyle. Na końcu pojawia się jeszcze data – 4 stycznia 2018 roku, czyli dzisiaj. Co to może oznaczać?

Okazuje się, że za filmem stoi firma Little Big PR. Domyślam się, że na razie nic to nikomu nie mówi. Otóż jednym ze współzałożycieli marki jest Alex Verrey, który wcześniej był w Mad Catz dyrektorem ds. komunikacji międzynarodowej. Można zatem powiedzieć, że zna firmę jak mało kto. To też sygnał, że amerykańska firma chce wrócić na rynek akcesoriów dla graczy.

[you tube=sdvfBbSsPaE]

Najprawdopodobniej jeszcze dzisiaj powinniśmy poznać szczegóły. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć, że powrót marki Mad Catz będzie od razu oznaczał prezentację nowej serii sprzętów, np. myszek i słuchawek. Liczyłbym też na tzw. arcade sticks, bo chyba z tego firma była najbardziej znana.

Źródło: SegmentNext

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię