Strona głównaWiadomościMarkoś odchodzi z Samsung4Gamers by Inetkox. Robi miejsce dla Furlana i Grubego?

Markoś odchodzi z Samsung4Gamers by Inetkox. Robi miejsce dla Furlana i Grubego?

Organizacja Samsung4Gamers by Inetkox powoli żegna się ze swoim obecnym składem. Z gry w drużynie zrezygnował już Wiktor ‘Mynio’ Kruk, a teraz dołącza do niego jeszcze Kuba ‘Markoś’ Markowski. Nie oznacza to jednak, że zawodnicy nie mają dalszych planów.

Samsung4Gamers by Inetkox to drużyna powołana do życia przez dwóch znanych streamerów – Patryka ‘easy’ Dzięcioła oraz Pawła ‘saju’ Pawelczaka. W trakcie projektu Go Go CS:GO #1 wyłonili oni 5 zawodników, z których stworzyli drużynę. Ta miała istnieć mniej więcej przez rok. Przez ten czas zawodnicy mieli się wypromować i z czasem otrzymać ofertę od innej organizacji. Finalnie zespół istniał ponad 1,5 roku i pozostało w nim tylko 2 graczy wyłonionych w ramach projektu – Toao oraz wspomniany Markoś. Teraz drugich z nich odchodzi z Samsung4Gamers by Inetkox.

Wraz z nim zespół opuszcza także Wiktor ‘Mynio’ Kruk, ale o tym było wiadomo już od jakiegoś czasu. Zawodnikiem zainteresowała się drużyna Pompa Team Black, gdzie zastąpił Pevora. Nie wiadomo natomiast, jak dalej potoczy się kariera Markosia. Pozostaje mieć nadzieję, że zawodnik znajdzie solidną drużynę i nie zniknie z polskiej sceny CS:GO.

A co dalej z Samsung4Gamers by Inetkox? Aktualnie trwa druga odsłona projektu Go Go CS:GO. Easy i Saju ponownie wybiorą piątkę zawodników do nowej drużyny. Co w takim razie z aktualnym składem? Od kilku dni spekuluje się, że do Snatchiego, Toao i Phr-a dołączą Furlan i Gruby. Zawodnicy najprawdopodobniej znajdą sobie nową organizację, której barwy będą reprezentować, chociaż na szczegóły trzeba będzie jeszcze poczekać. Patryk ‘easy’ Dzięcioł przyznał na jednym ze streamów, że złożyli im ofertę, ale najprawdopodobniej nie zostanie ona przyjęta. Dodał również, że zawodnicy mają z nimi kontrakt do końca czerwca, więc informacji na temat nowej drużyny należy spodziewać się na początku lipca.

Źródło: Samsung4Gamers by Inetkox

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię