Strona głównaWiadomościVirtus.pro coraz niżej w rankingu HLTV. Wypadną poza TOP10?

Virtus.pro coraz niżej w rankingu HLTV. Wypadną poza TOP10?

Serwis HLTV zaktualizował ranking najlepszych drużyn świata w grze Counter-Strike: Global Offensive. Niestety, nie mamy dobrych wiadomości dla fanów Virtus.pro. Polacy zaliczyli kolejny spadek i są bliscy wypadnięcia z TOP10.

Ranking HLTV i EGB to najbardziej prestiżowy i miarodajny wskaźnik formy najlepszych drużyn Counter-Strike: Global Offensive na świecie. Istnieje już od kilku lat i daje doskonały wgląd na to, kto aktualnie jest w najlepszej, a kto jest w nieco słabszej dyspozycji. Niestety, po raz kolejny spadek zaliczyła najlepsza polska drużyna, czyli Virtus.pro. Polacy spadli aż na 8. pozycję w zestawieniu i – nie ma co się oszukiwać – są bliscy wypadnięcia z TOP10.

Nieprzerwanie od wielu miesięcy na samym szczycie rankingu HLTV znajdują się zawodnicy Astralis, którzy mogą się pochwalić wynikiem 854 punktów. Niewiele mniej ma drużyna FaZe Clan, która wygrała SL i-League StarSeries Season 3 i zajęła 2. miejsca na IEM w Katowicach oraz Sydney. Ostatnie miejsce dla podium zarezerwowane jest aktualnie dla SK Gaming. Spory awans zanotowali Francuzi z G2 Esports, którzy są aktualnie na 4. pozycji. Jednak KennyS i spółka jak najbardziej na to zasłużyli. Są ostatnio w wysokiej formie, czego potwierdzeniem jest wygrana 5. sezonu ESL Pro League.

W TOP30 rankingu można znaleźć jeszcze jedną polską drużynę. Ostatnią lokatę zajmują zawodnicy Team Kinguin, którzy w ostatnich tygodniach nie błyszczą formą. Szpero, Michu, Rallen, Mouz i Hyper grają bardzo nierówno, czego odzwierciedleniem jest daleka pozycja w rankingu. Pozostaje mieć nadzieję, że 2017 rok będzie lepszy dla polskiej sceny CS:GO.

Źródło: HLTV.org

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię