Strona głównaEsportMarkus ‘Kjaerbye’ Kjaerbye odchodzi z Astralis! Przechodzi do North

Markus ‘Kjaerbye’ Kjaerbye odchodzi z Astralis! Przechodzi do North

Tego chyba nikt się nie spodziewał, a przede wszystkim gracze Astralis. Markus ‘Kjaerbye’ Kjærbye potwierdził, że zmienia barwy. Czerwoną gwiazdę Astralis zmienia na North.

Jako pierwszy napisał o tym na swoim Twitterze Lukas ‘gla1ve’ Rossander:

– Dosłownie 2 godziny przed konferencją prasową dowiedzieliśmy się, że Kjaerbye przechodzi do North. Bez komentarza. Jesteśmy bardziej zmotywowani niż wcześniej! – skomentował prowadzący drużyny.

Wielu kibiców potraktowało te słowa jako żart i nie chciało dać im wiary. Jednak szybko zostały one potwierdzone przez głównego zainteresowanego:

– To była najtrudniejsza decyzja w mojej karierze. Zdecydowałem się opuścić Astralis. Może się to wydawać szokujące, ale czasami trzeba mieć odwagę, aby zrobić krok w tył i ruszyć ku nowym wyzwaniom. Dziękuję drużynie, fanom i wszystkim pracownikom za niezapomniane wspomnienia – napisał zawodnik.

To bez wątpienia jeden z najbardziej szokujących transferów ostatnich miesięcy. Wcześniej nie pojawiały się żadne doniesienia na ten temat. Sytuacja wydaje się o tyle dziwna, że to Astralis uchodzi za najlepszą drużynę w Danii. W ich barwach Kjaerbye wygrał między innymi Majora, pokonując w finale Virtus.pro. Na razie nie wiadomo, kto go zastąpi.

Źródło: Twitter

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię