Strona głównaEsportZapowiedziano kolejny turniej BLAST Pro Series. Tym razem w Turcji

Zapowiedziano kolejny turniej BLAST Pro Series. Tym razem w Turcji

BLAST Pro Series to nowa seria turniejów esportowych. Pierwszy z nich odbył się w 2017 roku w Kopenhadze. Teraz zapowiedziana została kolejna edycja, która przeniesie się do zupełnie nowego kraju.

BLAST Pro Series od tego roku rusza w międzynarodową trasę. Kolejne turnieje mają być organizowane w największych miastach Europy. Pierwszym przystankiem – po Kopenhadze – będzie Turcja i Istambuł, który do tej pory nie gościł jeszcze tak dużego turnieju esportowego, nie wspominając już o najlepszych drużynach CS:GO na świecie. To bez wątpienia świetna informacja dla zawodników Space Soldiers, którzy otrzymali już zaproszenie na zawody i będą mieli okazję zaprezentować się przed własną publicznością.

– Oglądaliśmy BLAST Pro Series w Kopenhadze i turniej wyglądał niesamowicie. Pomysł, aby wszystkie drużyny grały na głównej scenie jest świetny zarówno z perspektywy fanów, jak i zawodników. Atmosfera była niesamowicie intensywna. Kiedy dostaliśmy zaproszenie na BLAS Pro Series w Istambule od razu zwiększyła się nasza motywacja. Będziemy mogli stanąć na scenie razem z najlepszymi drużynami świata i to przed naszymi kibicami. To będzie strasznie intensywne i już nie możemy się doczekać, gdy będziemy mogli pokazać tureckiej widowni światowej klasy Counter-Strike’a – skomentował Engin ‘MAJ3R’ Kupeli ze Space Soldiers.

Organizatorzy jak na razie nie zdradzili dokładnej daty turnieju. Wiemy jedynie, że odbędzie się latem, w miejscu zdolnym pomieścić do 12 tys. fanów. Ciekawe, czy turniej w Turcji będzie cieszył się tak dużym zainteresowanie, jak zawody w Kopenhadze, które pobiły rekord duńskiej telewizji.

Źródło: BLAST Pro Series

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię