Strona głównaWiadomościRozrywkaMarvel – kto zostanie nowym Iron Manem?

Marvel – kto zostanie nowym Iron Manem?

Uwaga spoiler. Marvel w swoich komiksach zasugerował, kto zajmie miejsce Tonego Starka w roli Iron Mana. Wybór nie jest oczywisty i wielu fanów może kompletnie zaskoczyć.

W komiksach Marvela niejednokrotnie dochodziło do różnego rodzaju zmian na „stanowiskach” superbohaterów. Wśród nich znalazł się również Iron Man. Większość kojarzy go z Tonym Starkiem, ale w alternatywnych historiach zbroję wkładali także, Doktor Doom, Lord Iron, James Rhodes, a także Rodney, wnuczka Starka. Wygląda na to, że tym radem Iron Manem zostanie Daredevil.

Zobacz: W Spider-Manie 3 pojawi się serialowy Daredevil?

Dom Pomysłów opublikował okładki zeszytów, które w stanach mają ukazać się w czerwcu tego roku. Na jednej z nich jest Daredevil #22. Jednak wygląda on jak skrzyżowanie hełmu Iron Mana z rogami. Zresztą zobaczcie sami.

Podobnie jak w MCU, także w komiksowym uniwersum Tony Stark jest martwy, a Matt Murdock przechodzi kryzys tożsamości. Do tego w Hell’s Kitchen pojawiła się armia złoczyńców i walka z nimi nie będzie łatwa.

Zobacz: Czarna Wdowa zalicza opóźnienie. Film nie trafi do kin w maju

Na razie nie wiadomo nic na temat nowej historii. W oficjalnym opisie możemy przeczytać:

Wciąż zmagając się z krwią na swoich rękach, Matt Murdock dokonuje jednego z największych wyborów w swoim życiu. Powstaje pytanie, jakie skutki wybory Matta będą miały dla samego Daredevila? I co z ludźmi, którzy go potrzebują?

Jak Wam się podoba pomysł na obsadzenie Matta w roli Iron Mana?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

2 KOMENTARZE

  1. Nie rozumiem po co w ogóle zastępować Iron Mana czy Kapitana Amerykę. Ciekawych postaci nie brakuje w komiksach. A robienie z Spider-mana – Iron Mana byłoby najbardziej idiotyczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię