Strona głównaGryAktualnościMarvel - trwają prace nad grą AAA MMORPG w tym uniwersum

Marvel – trwają prace nad grą AAA MMORPG w tym uniwersum

Firma EnaD Global 7 poinformowała, że w trakcie tworzenia jest nowa gra osadzona w uniwersum Marvel. Tym razem ma to być coś z gatunku MMORPG.

W ciągu najbliższych kilku lat czeka nas prawdziwy zalew gier powiązanych ze światem Marvela. Na 2023 zaplanowano Marvel’s Spider-Man 2, krótko potem pojawi się Marvel’s Volverine. Twórczyni Uncharted, Amy Henning przewodzi zespołowi pracującemu nad kolejną grą. Już niedługo także miłośnicy rozbudowanego multiplayera oraz świata wykreowanego przez Marvel znajdą coś dla siebie.

Marvel Cinematic Universe

Dimensional Ink Studios, należące do EnaD Global 7, pracuje nad nową grą AAA MMORPG. Ta sama firma swego czasu pracowała nad DC Universe Online. Szefem zespołu jest Jack Emmet, designer i creative lead City of Heroes. O nowym projekcie nie wiadomo zbyt wiele, jedyne to, że jest na wczesnym etapie tworzenia, więc nie pojawi się zbyt szybko. Pewne wnioski można jednak już wyciągnąć na podstawie wcześniejszych dzieł tego studia.

Zobacz: Marvel’s Avengers – Spider-Man bez misji fabularnych

Co ciekawe, może to nie być jedyna gra multiplayer z kategorii AAA, nad jaką aktualnie trwają prace. Wcześniej w tym roku krążyły plotki, że także PlayStation pracuje nad niezapowiedzianym tytułem multiplayer z Marvelem w tle.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię