Strona głównaKonsoleMarvel’s Avengers – Spider-Man bez misji fabularnych

Marvel’s Avengers – Spider-Man bez misji fabularnych

Już 30 listopada na konsole PlayStation trafi DLC do Marvel’s Avengers, które wprowadzi do gry Spider-Mana. Nowa postać w przeciwieństwie do poprzednich DLC nie będzie miała żadnych misji fabularnych. Deweloper tłumaczy się ze swojej decyzji.

Poprzednie DLC wprowadziły do gry Kate Bishop, Hawkeye oraz Czarną Panterę. Każda z postaci miała własny zestaw dedykowanych misji. Z kolei historia Spider-Mana zostanie przedstawiona za pomocą audiologów oraz ilustrowanych przerywników, które gracz będzie odblokowywał w czasie wykonywania wyzwań. Dowiemy się z nich o opracowanych przez organizację AIM planie ulepszenia armii mechanicznych Synthoidów.

Zobacz: Icarus – znamy datę premiery i przerażające wymagania sprzętowe

Według informacji zdobytych przez serwis IGN jakie otrzymał od Philippe’a Theriema z Crystal Dynamics powodem braku misji fabularnych dla Spider-Mena jest ekskluzywność dodatku na PS4 i PS5.

Chcieliśmy skoncentrować nasze starania na zawartości, w którą każdy może zagrać. Dlatego przeznaczyliśmy wiele sił na raid Klaw, który pojawi się w najbliższym czasie.

Powiem szczerze, że mam mieszane uczucia co do tej sytuacji. Bo ta ekskluzywność wyszła jakaś mało ekskluzywna. A jak Wy sądzicie?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię