Strona głównaWiadomościRozrywkaMarvel: nowa animowana seria Spider-Man dla najmłodszych

Marvel: nowa animowana seria Spider-Man dla najmłodszych

W ciągu ostatnich dni dotarły do nas niepokojące wieści związanych z odejściem Spider-Mana z MCU. Nieoczekiwanie jednak Marvel zapowiedział nową animowaną serię Spider-Man, skierowaną do najmłodszych widzów. Serial zadebiutuje w 2021 i będzie pierwszą kompletną serią Marvela na kanale Disney Junior TV.

Podczas D23 Marvel zapowiedział nowy serial animowany Spidey i jego niesamowici przyjaciele. Nowa produkcja skierowana jest do przedszkolaków i ich rodzin do wspólnego oglądania. W serialu wystąpią takie postacie jak Hulk, Czarna Pantera i Ms. Marvel.

Zobacz: Jon Snow z Gry o Tron dołączy do Marvel Cinematic Universe

W oficjalnym streszczeniu czytamy:

Nasz ulubiony pajączek jest przyzwyczajony do pracy solo, ale teraz Peter Parker musi odkryć, co trzeba zrobić, aby stać się naprawdę niesamowitym superbohaterem: być przyjacielskim pająkiem, który współpracuje z innymi. Razem ze swoimi przyjaciółmi Miles Morales i Gwen AKA Ghost-Spider połączy siły z takimi bohaterami jak Hulk, Czarna Pantera i Ms. Marvel, aby pokonać złych wrogów i dowiedzieć się, że praca zespołowa to najlepszy sposób na uratowanie dnia.

Zespół produkcyjny serialu to ekipa producentów najbardziej znanych serii Marvela. Producentami wykonawczymi są: Alan Fine, Joe Quesada, Dan Buckley, Cort Lane i Eric Radomski. Szefem ekipy jest Alfred Gimeno.

Zobacz: Twórcy gry Marvel’s Avengers nadal pracują nad wyglądem bohaterów

Moment ogłoszenia nowego serialu jest dość szczególny biorąc pod uwagę przyszłość Spider-Mana w MCU. Bardzo możliwe, że jest to jedyna produkcja o nim w najbliższym czasie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię