Strona głównaGryAktualnościTwórcy gry Marvel’s Avengers nadal pracują nad wyglądem bohaterów

Twórcy gry Marvel’s Avengers nadal pracują nad wyglądem bohaterów

Od pierwszej prezentacji na E3 2019 gra Marvel’s Avengers budzi mieszanie odczucia. Z jednej strony gameplay wygląda nieźle i zapowiada się ciekawa historia, a z drugiej strony części osób nie podoba się wygląd główny bohaterów. Chociaż herosi doczekali się już małych zmian, to Square Enix i Crystal Dynamics nadal nimi pracują.

Powiedzmy to sobie szczerze – część graczy narzeka na wygląda bohaterów gry Marvel’s Avengers, bo nie prezentują się oni jak aktorzy, którzy się w nich wcielają w filmach MCU. Tego typu argumenty są dla mnie kompletnie pozbawione sensu. To, że tak wyglądają w filmach,  nie znaczy, że teraz wszędzie mają mieć twarze Roberta Downey Jr., Chrisa Hemswortha czy Scarlett Johansson. Nawet w komiksach za każdym razem główny bohaterowie prezentują się inaczej. Są pewne wytyczne,  ale wiele zależy od autora rysunków.

Zobacz: Córka Stana Lee wściekła na Disneya – nie szanujecie pracy mojego ojca

Co innego, gdy Czarna Wdowa, która powinna być kobietą atrakcyjną, ma niezbyt kobiecie rysy twarzy, Thor wygląda jak żul spod sklepu, a zbyt małe oczka na hełmie Iron-Mana budzą śmiech. A właśnie z tym mamy – zdaniem niektórych – do czynienia w grze Square Enix i Crystal Dynamics. Czy to się jeszcze zmieni? Częściowo, ale na rewolucję nie ma co liczyć.

Twórcy gry już lekko przemodelowali bohaterów, w tym twarz Czarnej Wdowy, ale przyznali, że nadal będą szlifować szczegóły. Herosi nie zmienią się znacząco, więc lepiej przyzwyczaić się do ich aktualnego image’u. Graficy dodadzą im kilka szczegółów czy też popracują nad światłem, dzięki czemu powinni prezentować się trochę lepiej. Ale jeśli liczycie na rewolucję, to będziecie zawiedzeni.

Zobacz: Spider-Man wylatuje z MCU? Marvel i Sony nie mogą się dogadać

Marvel’s Avengers wyjdzie na PC, PS4, XOne oraz Google Stadia. Premiera zaplanowana jest na 15 maja 2020 roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcewccftech
Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię