Advertisement
Strona głównaWiadomościRozrywkaReżyserzy Avengers: Endgame stworzą kolejny film MCU?

Reżyserzy Avengers: Endgame stworzą kolejny film MCU?

Avengers: Endgame było filmem, w którym pożegnaliśmy nie tylko Iron Mana, ale również reżyserów Anthonego i Joego Russo. Wygląda jednak na to, że zajmą się kolejnym dużym filmem MCU – Secret Wars.

Wygląda na to, że Endgame nie jest ostatnim filmem z MCU jaki wyjdzie spod ręki duetu Russo. Secret Wars to crossover z lat 80 łączący w sobie współpracę pomiędzy największymi bohaterami i złoczyńcami Marvela. Co więcej, obaj panowie bardzo chętnie podejmują ten temat podczas  rozmów. W wywiadzie z GamesRadar można przeczytać:

Czytałem to kiedy miałem 10 czy 11 lat i było to zebranie bohaterów na wielką skalę. Był to także jeden z pierwszych dużych albumów, który zrobił na mnie tak wielkie wrażenie. To była prawdziwa opowieść w najlepszym wydaniu.

Podoba mi się również pomysł, że złoczyńcy muszą współpracować z bohaterami. Anth i ja lubimy skomplikowane relacje pomiędzy bohaterami i złoczyńcami. Lubimy złoczyńców, którzy wierzą, że są bohaterami swoich własnych historii, więc wszystko to jest wbudowane w koncepcję Secret Wars.

Secret Wars to w zasadzie wydanie typu crossover, które pozwala odpowiedzieć na pytanie, kto może pokonać kogo w starciu bezpośrednim. Mamy tu zarówno X-Menów, Fantastyczną Czwórkę i kilku innych bohaterów i złoczyńców z uniwersum Marvela.

Zobacz: Gry na PlayStation 5 i Xbox Series X zajmą więcej miejsca

Niewątpliwie próba nagrania takiego filmu byłaby świetnym przedsięwzięciem. Mógłby to być również największy film jaki można sobie wyobrazić. Póki co jednak 4 faza MCU nie wskazuje na tego typu połączenia. Jednak coś może być na rzeczy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię