Strona głównaWiadomościRozrywkaMarvel: W szóstej fazie możemy zobaczyć Avengers vs X-Men

Marvel: W szóstej fazie możemy zobaczyć Avengers vs X-Men

Po wypełnieniu warunków umowy pomiędzy Fox a Disney’em w końcu X-Meni stają się częścią MCU. A  to oznacza, że w jednym filmie będziemy mogli zobaczyć mutantów Marvela z ekipą Avengers. Według krążących plotek Kevin Feige i jego zespół mają już takie plany.

Plotki o planach stworzenia crossoveru Avengers vs X-Men pochodzą z serwisu We Got This Covered. Pierwszy film mielibyśmy zobaczyć najwcześniej w szóstej fazie MCU. Jednak w pierwszej kolejności X-Men muszą zostać wprowadzeni do MCU. Marvel chce również stworzyć nową ekipę Avengers, w skład której wejdą Czarna Pantera, Spider-Man, Blade, Shang-Chi, Thor Jane Foster, Scarlet Witch. Zatem możemy spodziewać się dwóch filmów prezentujących nowe ekipy, zanim dotrzemy do produkcji typu Avengers vs X-Men. Według plotek film ma być zapowiadany o wiele wcześniej w scenach jakie pojawiają się po napisach końcowych.

Zobacz: Marvel: Serial Loki może nieźle namieszać w całym MCU

Co więcej, według plotek film ma czerpać inspirację z komiksu „House of M”, a  Wanda ma odegrać w nim bardzo ważną rolę. Sam projekt jest dość odległy i wiele może się zmienić do momentu powstania finalnego scenariusza. Kevin Feige nie potwierdza jak na razie tych rewelacji, ba może wszystkiemu zaprzeczać. Ale pamiętajcie, że zaprzeczał też produkcji filmu o Black Widow podczas gry trwały już zdjęcia. Potwierdził go dopiero podczas Comic-Con.

Nie wspominając już o tym, że kilka lat temu zaprzeczał, że Marvel planował dostosować fabułę Planety Hulk, a potem spora część pojawiła się w Thor: Ragnarok. Reasumując, studio lubi trzymać wszystko w tajemnicy do momentu gdy materiał jest gotowy do publikacji.

Zobacz: Marvel ujawnia plany dotyczące MCU. Thor będzie kobietą, na ekrany wraca Blade

Plotki pochodzą ze źródeł, które wcześniej potwierdziły takie rewelacje jak Shang-Chi, pojawienie się Hulka po napisach końcowych Endgame, Taskmaster jako czarny charakter w Black Widow i kilku innych.

Zatem plotki są dość prawdopodobne, jednak pamiętajcie, że to nadal plotki. Chociaż skoro Marvel ma teraz prawa do mutantów, to raczej nie odłoży ich na półkę. Zanim jednak usłyszymy jakiekolwiek oficjalne informacje upłynie jeszcze dużo czasu.

Dajcie znać co sądzicie o mieszance Avengers vs X-Men.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię