Strona głównaGryAktualnościMarvel's Avengers - pierwszy patch poprawia stabilność gry

Marvel’s Avengers – pierwszy patch poprawia stabilność gry

Chociaż Marvel’s Avengers ujrzało już światło dzienne, Crystal Dynamics wciąż ciężko pracuje. Gra dostała niedawno swoją pierwszą aktualizację.

Beta Marvel’s Avengers nie zrobiła na nas zbyt dobrego wrażenia. Kilka dni temu na Steami pojawiła się wreszcie pełna wersja i wygląda na to, że od czasu pierwszych testów trochę się zmieniło. Nie oznacza to jednak, że deweloperzy mogą osiąść na laurach.

Zobacz: TGS 2020 – Square Enix ogłasza swoje plany

W rezultacie ściągać można już pierwszą aktualizację gry. Niewielki patch skupia się przede wszystkim na stabilności rozgrywki. Priorytetem było więc rozwiązanie kilku sytuacji, w których gra crashowała. Ponadto, znalazło się miejsce na naprawienie drobnych bugów.

Sądząc po oficjalnym subreddicie gry, Crystal Dynamics ma jeszcze sporo do zrobienia. Na szczycie strony znajduje się post podsumowujący wszystkie znane deweloperom błędy. Ostatnia aktualizacja może być więc dopiero początkiem naprawiania nowego live service’u.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię