Strona głównaMobileAktualnościEmulator zamienia smartfona w Nintendo Switch

Emulator zamienia smartfona w Nintendo Switch

Technologia wciąż idzie do przodu. Najnowszy emulator dostępny na silne urządzenia z Androidem pozwala ogrywać tytuły z Nintendo Switcha.

Emulatory to chleb powszedni smartfonów. Chyba każdemu z nas zdarzało się powracać za pomocą swojego telefonu do popularnych gier z PSP czy GameBoya. Kolejne przejście Pokemon Red wciąż bije na głowę wiele darmowych gier mobilnych.

Zobacz: Najpopularniejsze mobilne gry multiplayer

Chociaż ogrywanie gier z Nintendo Switcha na smartfonie brzmi bardzo kusząco, w praktyce lepiej traktować to jako ciekawostkę. Sam emulator bazuje na skradzionym kodzie innego programu i nie jest do końca legalny. Co więcej, jego obsługa wymaga bardzo silnego telefonu z procesorem Snapdragon oraz kontrolera wycenionego na 100 dolarów.

Za dodatkowe kilkaset złotych jesteśmy w stanie kupić już Nintendo Switch Lite. Powyższe wideo wciąż robi jednak wrażenie. Smartfony robią się coraz potężniejsze, a uruchamianie gier z przenośnej konsoli japońskiego giganta to tylko kolejny tego dowód.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceRootblog
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię