Strona głównaGryAktualnościMarvel's Avengers: Spider-Man pojawi się jako DLC... tylko na PlayStation

Marvel’s Avengers: Spider-Man pojawi się jako DLC… tylko na PlayStation

 twórcW branży filmów Sony chętnie dzieli się prawami do Spider-Mana, jednak w grach jest zupełnie inaczej. Przykładem jest Marvel’s Avengers.

Fanów Spider-Mana oburzyła informacja, jaką ogłosili pracownicy Crystal Dynamics, autorzy nadchodzącego Marvel’s Avengers. Do ekipy bohaterów gry dołączy wyczekiwany Człowiek-Pająk, ale… wyłącznie na PlayStation. Jak możemy przeczytać we wpisie na ich blogu:

“Nie możemy się doczekać aż Spider-Man zasili szeregi Avengersów na początku 2021. Jak obiecaliśmy wcześniej, będzie on dostępny całkowicie za darmo dla każdego posiadacza gry, wyłącznie na PlayStation.”

Deweloperzy już wcześniej ujawnili, że sporo postaci pojawi się w grze już po jej premierze. Jednak ogłoszenie tak ważnej postaci jako ekskluzywnego DLC dla jednej konsoli pozostawiło niesmak. Gra pojawi się bowiem także na PC oraz Google Stadia. Nie wiadomo natomiast nic o planach dostarczenia na te urządzenia kolejnych bohaterów. Nie wspomniano też ani słowem czy Spider-Mana na innych platformach zastąpi ktoś inny.

Spider-Man

Jak łatwo się domyślić, reakcje i odpowiedzi fanów na wspomniany wpis twórców Marvel’s Avengers to mieszanina złości oraz trollingu typowego dla wojny konsol. Biorąc pod uwagę jak wielu potencjalnych odbiorców gry znalazłoby się na PC czy Xboxie, ogłaszanie ekskluzywnego DLC na miesiąc przed premierą wygląda jak kompletny brak wyczucia dobrego momentu. Szczególnie, że pierwsze pokazy nie napawały radością i dopiero w ostatnich tygodniach “hype” na grę nabiera rozpędu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię