Strona głównaGryAktualnościRainbow Six Siege w klimacie cyberpunk dzięki MUTE Protocol

Rainbow Six Siege w klimacie cyberpunk dzięki MUTE Protocol

Już jutro Rainbow Six Siege przeniesie graczy do cyberpunkowej przyszłości w ramach wydarzanie MUTE Protocol. Wydarzenie będzie dostępne przez ograniczony czas i wprowadzi kilka zmian w rozgrywce. Szczegóły i zwiastun poniżej.

MUTE Protocol startuje już od jutra – 4 sierpnia i potrwa do 17 sierpnia. Deweloper przedpremierowo udostępnił nowy zwiastun prezentujący lokacje oraz rozgrywkę. Wydaje się, że nowy tryb gry będzie prowadzone na zmienionej mapie Tower. Na przeciw siebie staną dwie drużyny – próbująca włamać się do serwera i próbująca go obronić. Wygląda na to, że zawodnicy będą korzystać ze zdolności teleportacji i transformacji, żeby szybciej poruszać się po mapie. Wszystko w neonowym, cyberpunkowym klimacie. Wielu operatorów otrzyma też dedykowane skórki.

Zobacz: Sony zrobi serial na podstawie polskiego Serial Cleanera

Podobnie jak w przypadku prawie każdej aktualizacji Siege, wszystko idealnie łączy się z przeciekami. Zgodniez nimi, MUTE Protocol będzie trybem 5v5 z trzyminutowymi rundami i bez fazy przygotowawczej. Atakujący mogą zmienić się w drony, podczas gdy obrońcy mogą teleportować się po mapie za pomocą kamer.

Zobacz: Grounded osiąga milion graczy w ciągu 48 godzin

Oczywiście szczegóły te mogą odrobinę się różnić, ale jak na razie to co zostało zaprezentowane na zwiastunie pasuje idealnie.

Także do broni!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcepcgamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię