Strona głównaGryAktualnościMarvel's Avengers - w dwa miesiące zniknęło 96% społeczności Steama

Marvel’s Avengers – w dwa miesiące zniknęło 96% społeczności Steama

Problemów Marvel’s Avengers ciąg dalszy. Nawet jeżeli gra miałaby naprawić popełnione błędy, chyba nikt by tego nie zauważył. 

Kilka dni temu informowaliśmy Was, że Marvel’s Avengers jest ogromną klapą finansową. Teraz problemy zaczynają się pogłębiać. Gra w zastraszającym tempie traci bowiem swoich graczy.

Zobacz: Destiny 2: Beyond Light z nowym zwiastunem fabularnym

Według raportu Githyp, nowa produkcja Square Enix zaliczyła jeden z największych spadków zainteresowania w historii tytułów AAA. W ostatni weekend w najlepszym momencie grało zaledwie 1196 osób. W listopadzie z kolei liczba graczy na godzinę wynosi tylko 752. Mimo tego twórcy wciąż planują dodawać do gry nową zawartość.

Powyższe statystyki dotyczą oczywiście tylko Steama. Nie wiemy, jak sytuacja może wyglądać na PS4 i Xbox One. Biorąc jednak pod uwagę zapowiedziane ostatnio opóźnienie wersji na nową generację, z czasem może być niestety tylko gorzej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię