Strona głównaGryAktualnościMarvel's Spider-Man z funkcją przenoszenia save'ów między PS4 a PS5

Marvel’s Spider-Man z funkcją przenoszenia save’ów między PS4 a PS5

Autorzy Marvel’s Spider-Man przygotowali patch, który pozwoli przenieść save między PS4 a PS5 i zacząć przygodę tam gdzie skończyliśmy.

Aby aktualizacja dla save’ów zadziałała, obie wersje – oryginalna oraz zremasterowana – muszą zostać zaktualizowane do wersji 1.19 w przypadku oryginału oraz 1.001.000 w przypadku remastera Marvel’s Spider-Man. Potem, będąc na ekranie wyboru save’a, należy wrzucić swoje zapisy do chmury. Analogicznie, na drugiej konsoli należy je sobie pobrać. Jeśli wszystko poszło dobrze to powinny nam się pojawić już zdobyte trofea, a nawet powinniśmy mieć możliwość zdobycia kolejnych.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales

Złą wiadomością może być dla niektórych konieczność posiadania oryginalnej, podstawowej wersji gry. Jeśli więc już pozbyliście się Blue-raya z przygodami Spider-Mana – macie pecha. Możecie co prawda spróbować użyć wstecznej kompatybilności by wrzucić save’y do chmury, ale w tym przypadku nie ma 100% gwarancji, że ten sposób zadziała. Tak czy siak – dobrze, że ludzie z Insomniac w końcu wysłuchali próśb graczy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię