Strona głównaGryAktualnościZapisu Marvel's Spider-Man z PS4 nie przeniesiemy do remastera na PS5

Zapisu Marvel’s Spider-Man z PS4 nie przeniesiemy do remastera na PS5

Jeżeli planowaliście powrócić do Marvel’s Spider-Man przy okazji nadchodzącego remastera na PlayStation 5, będziecie musieli zacząć swoją przygodę od początku.

Spider-Man: Milers Morales Ultimate Edition to jeden z nielicznych tytułów, które będą dostępne na premierę PlayStation 5. Teraz okazuje się jednak, że dla osób posiadających już grę na PS4, życie będzie nieco trudniejsze.

Zobacz: PlayStation 5 – Sony wyprodukowało dużo mniej wersji Digital

Insomniac Games wyjaśniło tę sytuację wczoraj na Twitterze. Jeden z fanów bezpośrednio zapytał, czy będzie mógł rozpocząć wersję na PS5 od momentu, w którym skończył swoją przygodę na PS4. Deweloper odpowiedział, że nie będzie to możliwe.

Marvel’s Spider-Man nie należy oczywiście do najdłuższych tytułów tej generacji. Posiadacze wersji na PS4 muszą sobie jednak teraz jakoś rozplanować ukończenie tej gry. Jeżeli ktoś nastawiał się na wymaksowanie produkcji Insomniac Games na nowej platformie, będzie musiał zaczynać od zera.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePSU
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię