Strona głównaWiadomościMarzenia o trybie kooperacji w Skyrim niedługo się spełnią

Marzenia o trybie kooperacji w Skyrim niedługo się spełnią

Wspólne podróże po Tamriel, rozwiązywanie misji, czy też pojedynki PvP będą możliwe dzięki grupce niezależnych moderów. I to już całkiem niedługo…

Modów do The Elder Scrolls V: Skyrim daleko szukać nie trzeba. Od groma wala ich się po sieci, począwszy od poprawek graficznych, dodatkowych questów, a skończywszy na kosmetycznych zmianach skórek postaci. Problem w tym, że na palcach u dłoni zliczymy modyfikacje, które w większym stopniu ingerują w poziom rozgrywki. Dlatego cieszymy się, że jeszcze do końca roku będziemy mogli dołożyć kolejny palec do rachunku, bowiem wielkimi krokami zbliża się premiera trybu kooperacyjnego pt. Skyrim Together.

Wyobraźcie sobie swobodne harce we dwoje po Windhelm lub Riften, bądź wykonywanie zadań, za które czeka nagroda do podziału. Koniec z samotnymi wędrówkami i walką z przeciwnikami przyprawiającymi o gęsią skórkę. Nawet jeśli grę przeszliście kilkukrotnie, to ponownie wsiąknięcie w uniwersum The Elder Scrolls mogąc połączyć siły z kumplem.

Niezależni moderzy starają się uzyskać takowy efekt, by rozgrywka dawała możliwość przejścia całej gry na zasadzie współpracy. Łączac się przez sieć otrzymamy podobną swobodę rozwoju postaci, jak w przypadku prywatnych sesji. Wynika to z faktu, iż każdy z osobna będzie rozwiązywał misje ze swojego notesiku, co tym samym znaczy, że gracze mogą należeć do różnych gildii. Kto nie przepada za kooperacją, wówczas będzie miał możliwość przystąpienia do bezpośredniej walki z drugim graczem w trybie PvP.

Twórcy Skyrim Together oznajmili, że mod jest na ukończeniu i zapowiedzieli, że prawdopodobnie będzie gotowy przed końcem października. Jednak nie trzymają się w zaparte tej daty. Jak sami powiedzieli, że mod ujrzy światło dzienne na pewno jeszcze w tym roku.  

 

    

Źródło: pcgamer.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię