Strona głównaWiadomościKiller Instinct wreszcie dostępny na platformie Steam

Killer Instinct wreszcie dostępny na platformie Steam

Mortal Kombat i Tekken 7 nie mogą już czuć się bezpiecznie na Steamie. Ich posady zatrzęsły się na widok pecetowej wersji Killer Instinct.

Kompletna wersja bijatyki Killer Instinct miała już swoją premierę na blaszakach pod koniec 2016. Aczkolwiek aż do teraz była dostępna wyłącznie przez usługę Windows Store. Ponieważ wielu graczy szerokim łukiem omija platformę Microsoftu, alternatywa dla serii Mortal Kombat i Tekken pozostawała w cieniu. To się jednak zmieni, bowiem od wczoraj  w pełnym rynsztunku gra dostępna jest także na Steam.

Wszystkie DLC z postaciami, dodatkowymi mapami i mnóstwem skinów trafiły bezpośrednio do katalogu z grą. Jakość rozgrywki jest dokładnie taka sama, jak w przypadku konsolowego wydania. Ponadto twórcy potwierdzają, że gracze moga rywalizować z właścicielami Xboxów. Platformowy crossplay jest ograniczony do trybów Exhibition, Lobby mode oraz Shadow Lords MP.

Do 4 października grę można zakupić w pakiecie promocyjnym. Za podstawową wersję zapłacimy 27,74 euro, natomiast za edycję full wypas 32,30 euro. Może warto zaryzykować i przekonać się, czy jest coś lepszego od klasycznych bijatyk? Czy jednak wolicie klasyczne mordobicie w stylu Mortal Kombat? 

 

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię