Strona głównaWiadomościHardwareMasa nowości u Hyperbook’a

Masa nowości u Hyperbook’a

Hyperbook nie przegapił premiery architektury Raptor Lake Refresh i już zaktualizował swoje portfolio o nowe modele laptopów. Tym samym powstały nowe konstrukcje przeznaczone dla najbardziej wymagających graczy i nie tylko.

Zmiana generacji to zawsze świetna okazja do wprowadzenia czegoś nowego lub odświeżenia istniejących już modeli laptopów. Procesory Intel Core Raptor Lake Refresh, Meteor Lake-U i odświeżona trzynasta generacja sprawdzą się w konstrukcjach przeznaczonych zarówno dla graczy jak i twórców treści i grafiki.

Procesory i7-14700HX z TDP 55W (20 rdzeni i 28 wątków), oraz i9-14900HX (24 rdzenie, 32 wątki) również z TDP 55W, są jednymi z najwydajniejszych CPU dostępnych na rynku. Połączenie ich z kartami graficznymi NVIDIA GeForce RTX 4050, RTX 4060, RTX 4070, RTX 4080 i RTX 4090, gwarantuje najwyższą jakość obrazu i płynność w najbardziej zaawansowanych zastosowaniach.

Oprócz tego Hyperbook do swojej oferty wprowadza jednostki Ultra 5 125U (10 rdzeni, 12 wątków) serii Intel Meteor Lake-U. Są to procesory, które wyróżniają się najniższym procesem technologicznym, zwiększoną efektownością energetyczną oraz są tworzone do rozwiązań dedykowanych AI – Intel NPU. Znajdują one zastosowanie w uczeniu maszynowym oraz wspomaganiu sztucznej inteligencji. Co więcej, nowoczesne jednostki Ultra przyczyniły się do obniżenia masy laptopów, które z nich korzystają. Wydłużono również czas pracy baterii do prawie 20 godzin na jednym ładowaniu.

Ostatnią nowością w polskiej marce Hyperbook są laptopy wyposażone w Intel Core i7-13620H (10 rdzeni, 16 wątków) z TDP 45W, który należy do trzynastej generacji CPU, ale oferuje wysoką wydajność i jednocześnie pozwala uzyskać optymalną cenę laptopa.

Oprócz konstrukcji gotowych Hyperbook umożliwia spersonalizowanie jednostki i wyposażenie jej w dodatkowe komponenty (instalacja dodatkowego RAMu, dysków etc.). Co więcej, jest także możliwość nadruku UV lub wykonanie graweru według własnego projektu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię