Strona głównaGryAktualnościMass Effect: Legendary Edition – ile zajmie premierowa aktualizacja

Mass Effect: Legendary Edition – ile zajmie premierowa aktualizacja

Do sieci trafiła lista zmian jakie wprowadzi aktualizacja dnia pierwszego w Mass Effect: Legendary Edition oraz ile danych będziemy musieli pobrać. Nie jest tak źle jak można było się spodziewać.

Już za niecałe dwa tygodnie premiera Mass Effect: Legendary Edition. Nic więc dziwnego, że do sieci trafiły informacje na temat aktualizacji dnia pierwszego. Wiemy już ile będzie trzeba pobrać danych oraz co tak naprawdę się zmieni.

Zobacz: Valve – firma pozwana za praktyki monopolistyczne na Steam

Aktualizacja jest już dostępna na serwerach PlayStation i zajmuje około 11,8 GB. Jest to zatem całkiem spora aktualizacja, ale też nie jest przesadzona. BioWare skupiło się na ulepszeniu oświetlania, usprawnieniu efektów okluzji otoczenia. Do tego możemy liczyć na poprawienie wydajności oraz zwiększenie stabilności gry. Udostępnione w dniu premiery pliki mają wprowadzić również poprawki dla mniejszych lub większych błędów. Wielkość aktualizacji na pozostałych platformach może się nieznacznie różnić.

Gra trafi na PC, Xbox One i PS4. Na konsolach PS5 i Xbox Series odpalimy ją w ramach kompatybilności wstecznej. Premiera już 14 maja.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię