Strona głównaEsportMecze trzeciego dnia ESL One w Kolonii – poznamy wszystkich uczestników play-offów

Mecze trzeciego dnia ESL One w Kolonii – poznamy wszystkich uczestników play-offów

Za nami już dwa dni i w sumie 24 mecze ESL One w Kolonii. Dzisiaj, trzeciego dnia zawodów, zostaną zakończone rozgrywki grupowe i poznamy już wszystkich uczestników fazy play-off. Kto ma największe szanse na awans?

Dzisiaj zostanie rozegranych maksymalnie 9 meczów, które zadecydują o tym, jakie drużyny awansują do ćwierćfinałów ESL One w Kolonii. Wciąż w walce o pozostanie w turnieju jest wiele topowych drużyn świata, w tym SK Gaming, Natus Vincere, G2 Esports, czy też FaZe Clan. Dwa miejsca w fazie play-off zostały już zajęte przez Ninjas in Pyjamas oraz Liquid. Z 12 zespołów, które nadal pozostają w zawodach, awans uzyska tylko połowa z nich. Kto ma największe szanse?

Na początek dnia poznamy 3 drużyny, które pożegnają się z Kolonią. Zmierzą się ze sobą drużyny z bilansem 1:2, więc przegrana oznacza powrót do domu. Szczególnie ciekawie zapowiada się spotkanie Cloud9 z Immortals. To dwaj uczestnicy PGL Major Kraków 2017, więc mecz powinien stać na wysokim poziomie. Nie oznacza to jednak, że pozostałe pojedynki nie będą ciekawe. Space Soldiers mocno obniżyło loty po wygranej z SK Gaming i o pozostanie w turnieju powalczą z faworyzowanym Fnatic. Powodów do radości nie mają też duńscy kibice, ponieważ jedna z ich drużyn – po bratobójczym meczu – odpadnie z zawodów. Faworytami są zawodnicy North, którzy uchodzą za zespół lepszy od Heroic.

Jednak to mecze zespołów z bilansem 2:1 zdają się być najciekawsze. Pojedynki NaVi z Mousesports, czy też SK Gaming z G2 Esports powinny być ozdobą trzeciego dnia zawodów.

Pełna lista spotkań trzeciego dnia ESL One w Kolonii:

  • (12:00) Space Soldiers – Fnatic (bilans 1:2)
  • (13:10) North – Heroic (bilans 1:2)
  • (14:20) Cloud9 – Immortals (bilans 1:2)
  • (15:30) Natus Vincere – Mousesports (bilans 2:1)
  • (16:40) SK Gaming – G2 Esports (bilans 2:1)
  • (17:50) FaZe Clan – OpTic (bilans 2:1)
  • (19:35) mecz 5. rundy
  • (20:35) mecz 5. rundy
  • (21:45) mecz 5. rundy

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię