Strona głównaGryMemoranda – świetna przygodówka point and click całkowicie za darmo

Memoranda – świetna przygodówka point and click całkowicie za darmo

Dzisiaj macie okazję zdobyć ciekawą przygodówkę z gatunku point and click całkowicie za darmo. Mowa o grze Memoranda, która stawia przede wszystkim na fabułę i oryginalną oprawę audio-wizualną.

Grę możecie zdobyć za darmo w serwisie galaFreebies, który udostępnił wersję instalacyjną, która pozbawiona jest jakichkolwiek zabezpieczeń DRM. Wystarczy przejść na TĘ stronę i wybrać odpowiedni plik instalacyjny na Windowsa, Linuxa lub Mac OS, w zależności od posiadanego systemu operacyjnego.

A czym jest Memoranda? To przygodówka w stylu point and click. Wcielamy się w niej w młodą kobietę, która nagle zdaje sobie sprawę z tego, że nie pamięta swojego imienia. Całość dzieje się w magicznym miejscu, w którym możemy spotkać na przykład słonia, który chce zostać człowiekiem. Gra stawia na ciekawą fabułę i piękna oprawę audio-wizualną. Bez wątpienia jest to produkcja dla koneserów piękna, historii i oryginalnego stylu.

Co ważne, Memoranda nie ma specjalnie wysokich wymagań. Do grania w nią wystarczą: 2-rdzeniowy procesor o taktowaniu 1,7 GHz, 2 GB pamięci RAM oraz karta graficzna GeForce GTX 260 lub Radeon HD 4870. Na dysku produkcja zajmuje zaledwie 800 MB przestrzeni.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię