Strona główna Gry Aktualności Metal Gear Solid V i Cities: Skylines - niecałe 50 zł za...

Metal Gear Solid V i Cities: Skylines – niecałe 50 zł za dwie rewelacyjne gry

- Reklama -

Jako gracze uwielbiamy promocje. Dlatego czym prędzej informujemy o kolejnej, na którą warto zwrócić uwagę. Rzadko zdarza się, aby za niecałe 50 zł kupić dwie rewelacyjne gry. A to zaledwie początek tego, co możemy otrzymać w zamian. 

Na pewno wielu z Was zapoznało się już z miesięcznym abonamentem Humble Bundle. Za jedyne 12 dolarów miesięcznie wykupujemy subskrypcję, w ramach której co miesiąc dostajemy ciekawe gry. Do tej pory były to między innymi takie produkcje jak: Overwatch, Hollow Knight, Dead Island, Sniper Elite czy też Hitman. Teraz do tego grona dołączają dwie kolejne. Mowa o Metal Gear Solid V (Ground Zeroes + Phantom Pain) oraz Cities: Skylines z dodatkiem After Dark. 

Aby zdobyć gry musicie przejść na stronę Humble Bundle i zapłacić 12 dolarów. Ważne jest to, że nie musicie kupować abonamentu. Po zapłaceniu kwoty za jeden miesiąc w każdej chwili możecie zrezygnować z subskrypcji, a i tak dostaniecie obiecane produkcje. Co równie ważne, Metal Gear Solid V i Cities: Skylines to dopiero początek. Z czasem paczka zostanie wzbogacona o kolejne gry, więc kwota 50 zł wydaje się tym atrakcyjniejsza. Nie wiem jak Wy, ale ja właśnie zubożałem o 12 dolarów, ale za to wzbogaciłem się o nowe gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE