Strona głównaWiadomościMetro Exodus na nowym zwiastunie olśniewa śnieżnym krajobrazem moskiewskich ruin. To będzie...

Metro Exodus na nowym zwiastunie olśniewa śnieżnym krajobrazem moskiewskich ruin. To będzie chyba najlepszy FPS 2018

Dmitrij Głuchowski użyczył świetnej zaprawy fabularnej, która posłużyła do zbudowania wirtualnego świata. A ten jest wielki, niebezpieczny i w żaden sposób linearny.

Jaramy się nowym Metro Exodus, niczym lasy w Australii w czasie pory suchej. Pierwszy film z gry ujawniony w trakcie tegorocznego E3 w gniótł w fotel tak głęboko, że wymagana była interwencja medyczna. Ale cóż, twórcy wzięli nas z zaskoczenia i ze strachem oglądamy każdy kolejny materiał, licząc się z utratą ulubionego siedziska.

Te musiały znowu znieść bezwładność redaktorskiej trupy, bowiem 4K Games i Deep Silver zaprezentowały nowy trailer. I co tu dużo mówić… Niby film trwający nieco ponad dwie minuty, a wywołuje niesamowite emocje.

Moskwa nigdy wcześniej nie była taka piękna! Potwory nigdy później nie będą takie brzydkie i przerażające. Nie zbieramy szczęki z podłogi, a nerwowo szukamy maski gazowej, w myślach przemierzając usłane trupami korytarze moskiewskiego metra.

Całe szczęście, że twórcy mają już zaplanowany termin premiery gry. Minie jeszcze trochę czasu, zanim rozpocznie się przedsprzedaż, ale wiedzcie, że nie później niż do końca przyszłorocznej jesieni. Tymczasem rzućcie okiem na nowy materiał!

     

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię