Strona głównaGryMetro: Last Light Redux za darmo

Metro: Last Light Redux za darmo

Dzisiejszą grą, jaką możecie dodać bezpłatnie do swojej kolekcji Epic Games Store jest Metro: Last Light Redux. Macie na to czas do jutra do godziny 17:00.

Epic Games po raz kolejny udostępnia graczom możliwość dodania do swojej kolekcji Metro: Last Light Redux. Jak czytamy w opisie gry:

Jest rok 2034.

Głęboko pod ziemią, poniżej ruin post-apokaliptycznej Moskwy biegnie sieć tuneli Metra, gdzie resztka ocalałych przedstawicieli rasy ludzkiej walczy o przetrwanie w obliczu śmiertelnego zagrożenia, nie tylko z zewnątrz…również wewnętrznego.

Krwiożercze mutanty czają się w mrocznych, podziemnych katakumbach, jak i na wymarłej powierzchni, gdzie pod zatrutym niebem szaleją toksyczne wichry.

Tymczasem skłócone frakcje mieszkańców Metra, zamiast się zjednoczyć, pogrążyły się w wojnie o pełnię władzy, którą ma zagwarantować instalacja militarna ocalała w bunkrze D6. Wzmaga się konflikt wewnętrzny, którego skutkiem może być całkowita zagłada gatunku ludzkiego.

Nazywasz się Artem. Przygnieciony ciężarem winy, lecz wiedziony nadzieją, trzymasz w dłoniach klucz do przetrwania naszego gatunku: ostatni promień światła w najczarniejszej godzinie…

Aby dodać zgarnąć produkcję za darmo należy wejść TUTAJ. Dobrej zabawy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię