Strona głównaGryAktualnościMetroid Dread wprowadza nowy tryb gry, Boss Rush

Metroid Dread wprowadza nowy tryb gry, Boss Rush

Darmowy update trafił właśnie na serwery Metroid Dread. Przedstawia on nowy tryb gry, który wielu fanów serii może zachęcić do powrotu. 

Metroid Dread zadebiutował w październiku zeszłego roku i został w pamięci graczy jako kawał świetnej produkcji. Po dokładnie pół roku od premiery gra doczekała się sporej aktualizacji, która może zachęcić wiele osób do ponownego ogrania nowego Metroida.

Zobacz: State of Unreal – nowe wydarzenie od Epic Games, poświęcone Unreal Engine

Darmowa aktualizacja wprowadza do gry dokładnie dwa tryby gry – Boss Rush oraz Survival Rush. Ten pierwszy, jak sama nazwa wskazuje, polega na ciągłym pokonywaniu bossów. Zakończona sukcesem walka ulepsza umiejętności Samusa, zwiększając liczbę naszych bomb czy rakiet.

Survival Rush z kolei nie ogranicza nas czasowo i liczba przeciwników jest nieskończona. Nie ma też tutaj żadnych ulepszeń, więc zadaniem gracza jest po prostu przeżyć jak najdłużej. Fanom gameplayu Metroida oba tryby powinny dać nowe wyzwanie i dostarczyć sporo frajdy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię