Strona głównaGryAktualnościLegendarne studio powraca i zapowiada nowe gry

Legendarne studio powraca i zapowiada nowe gry

MicroPose – twórcy takich hitów jak RollerCoster Tycoon, UFO czy Civilization powracają po siedemnastu latach nieobecności i zapowiadają nowe gry. Już wkrótce do graczy trafią m.in. darmowy FPS Operation: Harsh Doorstop oraz osadzony w realiach II Wojny Światowej – Warfare 1944.

Dzisiaj mało kto pamięta o studiu MicroPose. W zasadzie nic dziwnego, bo zostało ono zamknięte w 2003 roku. Teraz stara się powrócić i zapowiada dwie nowe gry FPS.

Zobacz: Fortnite – nadciąga trzeci sezon! [aktualizacja]

Studio chce powrócić na rynek gier dostarczając graczom darmowy FPS Operation: Harsh Doorstop. Według zapowiedzi dewelopera, nie będzie tam żadnych mikrotransakcji, płatnej zawartości ani mechaniki lootboxów. Tytuł będzie nastawiony na taktyczne rozgrywki wymagające kooperacji pomiędzy członkami drużyny. Całość ma być brutalnie realistyczna i oferować szeroki wybór broni i sprzętu oraz dynamicznie zmieniające się cele.

Operation: Harsh Doorstop

Jak podkreślają twórcy Operation: Harsh Doorstop jest listem miłosnym do wszystkich graczy lubiących gry taktyczne. Stronę gry na Steam znajdziecie TUTAJ.

Drugim z tytułów jest komercyjny FPS – Warfare 1944 osadzony w realiach II Wojny Światowej. Już 7 lipca gra pojawi się na Steam w ramach wczesnego dostępu. Produkcja zbudowana została z wykorzystaniem Unreal Engine 4. Jednak sądząc po trailerze i zrzutach ekranu wygląda jakby MicroPose stworzyło ją co najmniej dziesięć lat temu.

Zobacz: Star Wars: Squadrons – EA publikuje pierwszy trailer oraz informacje

Warfare 1944

W Warfare 1944 będziemy walczyć na pierwszej linii frontu i również będzie wymagało taktycznego podejścia do rozgrywki. Ma to być gra nad wyraz realistyczna, co oznacza, że możemy zginąć od jednego strzału.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię