Strona głównaEsportWygrywał wszystko w Valorant. Prawdopodobnie oszukiwał

Wygrywał wszystko w Valorant. Prawdopodobnie oszukiwał

Ardiis, jest jednym z obiecujących zawodników na e-sportowej scenie Valorant. Niestety okazało się, że starający się o miano profesjonalisty gracz, został przyłapany na oszukiwaniu i ustawianiu meczów.

E-sportowa scena Valorant dopiero raczkuje, a to sprawia, że wszelkie próby oszustw ze strony aspirujących na profesjonalistów graczy kują w oczy. Ardis Svarenieks znany pod pseudonimem Ardiis to gracz z Łotwy, który stara się wyrobić sobie opinię profesjonalnego gracza Valorant. Niestety okazuje się, że pomaga sobie oszukując i ustawiając mecze.

Zobacz: Valorant – szczegóły pierwszej aktualizacji od czasu premiery

Na stronie Liquipedia  – Ardiis jest na pierwszym miejscu wśród graczy. Nawet pomimo tego, że są to małe turnieje Valorant, to i tak zasługuje to na szacunek. No zasługiwałoby, gdyby gracz nie został przyłapany na oszukiwaniu. Na swoim koncie ma on również udział również w turniejach Twitch Rivals i G2 Esports European Brawl II.

Valorant-Ardiis-Cheat

Wygląda jednak na to, że jego kariera może skończyć się zanim się na dobrze zaczęła. Użytkownik kryjący się pod pseudonimem Itsgamerdoc opublikował w sieci materiały, w których z oskarża Ardiisa o kontakt z twórcą cheatów do Valorant. Miał on poprosić o stworzenie dedykowanej aplikacji, która pomoże mu w grze oraz ułatwi ustawianie meczy.

Zobacz: Już wiadomo, kiedy wrócą rankedy w Valorant!

Jako dowód Itsgamerdoc opublikował dwa filmy przedstawiające rozmowę pomiędzy Ardiisem a Jackiem “kpiz” Pragnell grającym w Valorant dla ROYALS. Obaj panowie rozmawiają o ustawieniu meczów w ostatnim turnieju Valorant.

Drugi materiał to rozmowa na Teamspeak pomiędzy Aediisem a twórcą cheatów, podczas której omawia ustawienie meczów z kpiz i DPS (innym graczem ROYALS). Rozmowa dotyczy ustawianiu meczów oraz możliwości wprowadzenia cheatów jako bota do drużyny.

Itsgamerdoc przypomina również, że Ardiis w swojej „karierze” ma już oszustwa w CS:GO, o które podejrzany jest również kpiz. Jak na razie gracz nie ustosunkował się do zarzutów. Czekamy na rozwój wydarzeń.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię