Strona głównaGryAktualnościMicrosoft Flight Simulator – do gry trafią helikoptery

Microsoft Flight Simulator – do gry trafią helikoptery

Deweloper Microsoft Flight Simulator – Asobo Studio zamierza dodać do gry helikoptery. Jest to odpowiedź na wynik głosowania społeczności graczy.

Do MFS zostaną dodane helikoptery, jednak zła wiadomość jest taka, że stanie się to dopiero w przyszłym roku. Deweloper ogłosił to potajemnie w najnowszej aktualizacji z 15 lipca, która ujawnia migawkę najbardziej pożądanych przez graczy funkcji. Wprowadzenie do gry śmigłowców zyskało 1500 głosów. Na razie nie wiadomo wiele więcej w temacie.

Zobacz: EA Play Live: Skate nie zostanie pokazane na prezentacji EA

Microsoft Flight Simulator zyska również obsługę DirectX 12. Co więcej, twórcy gry nawiązali współpracę z Orbis International, organizacją non-profit, która zajmuje się leczeniem oczu i ratowaniem wzroku. Gracze będą mogli zwiedzić Orbis Flying Eye, czyli dosłownie latający szpital. Niestety nie będzie można nim latać.

Ekipa Asobo ma za sobą pracowity rok, zaczynając od aktualizacji A Plague Tale: Innocence na Xbox Series X/S i Playstation 5. Ma również wydać Flight Simulator na konsole Xbox Series 27 lipca. Do gry ma wkrótce trafić wiele nowych wydarzeń oraz dodatkowej treści.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię