Strona głównaWiadomościRozrywkaThe Last of Us – pierwsze zdjęcia z planu serialu

The Last of Us – pierwsze zdjęcia z planu serialu

Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia oraz filmy z planu produkcji serialu The Last of Us. Zdjęcia realizowane są obecnie mieście Alberta w Kanadzie, chociaż miejsce akcji to Austin w stanie Teksas.

Na profilu necromonica1 pojawiło się kilka zdjęć oraz filmów z planu serialu The Last of Us produkcji HBO. To co rzuca się to czystość lokacji, możemy zatem przypuszczać, że obecnie kręcone są sceny z prologu gry gdy Joel wraz z córką Sarah próbują przedostać się przez Austin.

Gabriel Luna, który gra Tommy’ego, dwa tygodnie temu opublikował zdjęcie, na którym jest on, Joel (w tej roli Pedro Pascal) i Sarah (Nico Parker) w samochodzie. Na tej podstawie można było sądzić, że przygotowują się do nakręcenia scen początkowych z prologu. Według informatorów serwisu Entertainment Weekly chociaż obsada przybyła do Alberty to nie rozpoczęto  jeszcze zdjęć.

Zobacz: CPU Intela: kierowca w Hongkongu zatrzymany za przemyt ponad 300 procesorów

Serial TOLU jest jedną z najdroższych produkcji jakie są kręcone obecnie w Kanadzie. Ta z kolei jest ostatnio bardzo popularnym miejscem, głównie ze względów finansowych. Budżet każdego odcinka mieści się w ośmiocyfrowych kwotach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię