Strona głównaGryAktualnościMicrosoft Flight Simulator – wiele nowości w tym wyścigi samolotów

Microsoft Flight Simulator – wiele nowości w tym wyścigi samolotów

Fani Microsoft Flight Simulator już wkrótce czeka pokaźna rozbudowa gry. W przyszłym miesiącu pojawi się tryb wyścigów samolotowych, legendarny samolot i aktualizacja świata.

To nie wszystko do końca roku w grze pojawi się także latająca taksówka. Informacje na temat nowości zostały zaprezentowane podczas targów Gamescom. Co ciekawe, twórcy gry pozyskali licencję STIHL National Championship Air Races, czyli mistrzostw aeroplanów, jakie są organizowane przez RARA.  Dzięki temu w grze pojawi się nowy tryb wyścigów.

W wyścigach będą brali udział gracze z całego świata. Będzie to również pierwsze duże rozszerzenie, niestety na razie nie wiadomo czy będzie udostępnione za darmo, czy będzie należało je kupić. Tryb ten ma pojawić się we wrześniu jednak nie została podana dokładana data.

Zobacz: Saints Row – reboot serii

Inną nowością, która z kolei pojawi się 7 września jest darmowa aktualizacja świata. Odświeżone będą Niemcy, Austria oraz Szwajcaria. Pojawią się tam dodatkowe miasta, około setki słynnych lokalizacji i obiektów oraz kilka znanych lotnisk.

Również pod względem graficznym ma być lepiej, do tego dojdą nowe wzywania związane z lądowaniem, oraz loty skupiające się na odkrywaniu terenu. Aktualizacja wprowadzi również jeden z legendarnych samolotów Junkers JU-52 z 1930 roku. Za przyjemność latania tym zabytkiem przyjdzie jednak zapłacić blisko 15 dolarów.

Z kolei pod koniec roku w grze pojawi się eVTOL, czyli podniebne taksi. Na razie nie wiadomo jednak o ile uszczupli się przez to portfel gracza

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię