Advertisement
Strona głównaGryAktualnościMicrosoft Flight Simulator z polskim wydawcą

Microsoft Flight Simulator z polskim wydawcą

Już 18 sierpnia zadebiutuje gra Microsoft Flight Simulator. W Polsce zostanie ona wydana przez Koch Media Poland. Do kupienia będą dwie edycje – Standard oraz Premium Deluxe. Obie w polskiej wersji językowej.

Microsoft Slight Simulator zadebiutuje już 18 sierpnia w dwóch edycja – Standard oraz Premium Deluxe. Obie w polskiej wersji językowej. Ta bogatsza zawiera dodatkowo 10 międzynarodowych i szczegółowo odwzorowanych lotnisk, w tym m.in. Amsterdam-Schiphol, Dubaj, Londyn-Heathrow czy San Francisco. Do tego gracze otrzymają także 10 samolotów z unikalnym modelem lotu.

– Microsoft Flight Simulator to nowa generacja jednej z najbardziej lubianych i docenianych serii symulatorów. Lataj szczegółowymi, pięknymi maszynami, od lekkich samolotów po wielkie odrzutowce w niezwykle realistycznym świecie. Stwórz plan lotu i wybierz się gdziekolwiek zechcesz na całym świecie. Ciesz się lotem w noc lub w dzień i w każdych, czasem bardzo trudnych, warunkach pogodowych – możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie.

Gra zostanie wydana w Polsce przez Koch Media Poland.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię