Strona głównaGryAktualnościMicrosoft planuje dodawać do Game Passa jedną grę first-party co kwartał

Microsoft planuje dodawać do Game Passa jedną grę first-party co kwartał

Microsoft nie próżnuje. Biblioteka Xbox Game Passa ma w każdym kwartale powiększać się o co najmnie jedną produkcję first-party.

W odpowiedzi na hype wokół E3 2021 i premiery Ratchet & Clank: Rift Apart, Microsoft postanowił ogłosić kilka rzeczy ze swojego świata. Poznaliśmy kolejne szczegóły planu amerykańskiego giganta na rozwój Xbox Game Passa.

Zobacz: Na E3 2021 może pojawić się sequel Kingdom Come Deliverance

Na stronie Xbox Wire pojawił się dzisiaj artykuł zapowiadający plany dotyczące popularnej usługi Microsoftu. Najciekawszym z nich jest oczywiście zapowiedź gier od 23 studiów, które tworzą aktualnie produkcje na Xboxa. Posiadacze konsoli mają regularnie dostawać ekskluzywny content.

Nie wiemy na razie, kiedy te plany wejdą w życie. Prawdopodobnie dowiemy się więcej przez ten weekend, w trakcie targów E3. Podczas konferencji dostaniemy pewnie zapowiedzi wielu produkcji, które powstają z myślą o Xboksie lub Game Passie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePolygon
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię