Strona głównaGryAktualnościRatchet & Clank: Rift Apart pierwszym system sellerem? Recenzje zapowiadają świetną grę

Ratchet & Clank: Rift Apart pierwszym system sellerem? Recenzje zapowiadają świetną grę

Embargo na recenzje Ratchet & Clank: Rift Apart w końcu zeszło. Wygląda na to, że posiadacze PS5 mają przed sobą ekscytujący weekend. 

Najgłośniejszym do tej pory tytułem ekskluzywnym dla PS5 był Returnal. Gra zebrała bardzo dobre recenzje i świetnie przyjęła się wśród społeczności, ale wciąż nie była to produkcja na miano system sellera. Taką ma być z kolei Ratchet & Clank: Rift Apart.

Zobacz: Far Cry 6 – w niektórych lokacjach dostępny będzie widok trzecioosobowy

Wczoraj świat obiegły pierwsze recenzje nowej platformówki Insomniac Games. Na Metacriticu i OpenCriticu gra może pochwalić się średnią oceną w wysokości 89 punktów. Dziennikarze wspominają o świetnym użyciu DualSense’a, widowiskowej rozgrywce i grze pokazującej możliwości konsoli nowej generacji.

Ratchet & Clank zadebiutuje już w piątek, 11 czerwca. My już dostaliśmy kopię gry, więc w okolicach premiery możecie spodziewać się naszych wrażeń z najnowszego hitu Sony.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię