Advertisement
Strona głównaGryAktualnościMicrosoft szykuje nowy, wielki tytuł AAAA dla Xbox Series X?

Microsoft szykuje nowy, wielki tytuł AAAA dla Xbox Series X?

Do tej pory wydawało nam się, że największe produkcje oznacza się mianem gier AAA. Microsoft stawia sobie poprzeczkę jeszcze wyżej. W dodatku ich nowa gra jest już prawdopodobnie całkiem zaawansowana.

Określenie “gra AAAA” oznacza, że prawdopodobnie jej twórcy dysponują ilością gotówki, za którą można by zrobić całkiem potężne dzieło amerykańskiego przemysłu filmowego. W dodatku – jak twierdzi jeden z pracujących przy niej deweloperów – Drew Murray – nowy tytuł jest już grywalny i trafił do rąk wąskiego grona osób poza studiem. Drew jest przedstawicielem całkiem nowego studia, The Initiative, w skład którego wchodzi także między innymi Darrel Galagher, odpowiedzialny do tej pory między innymi za gry Activision.

Zobacz: Prezes NVidii twierdzi, że PS5 i Xbox Series X nie mają szans w starciu z topowymi PeCetami

To póki co wszystko co wiemy o tym nowym tytule. Nie ma oprócz tego ani daty premiery, ani żadnych innych szczegółów na temat produkcji. Te powinniśmy poznać maksymalnie za kilka miesięcy. Można jedynie przypuszczać, że skoro Microsoft zdecydował się na wpompowanie ogromnych funduszy w ów tytuł, to jest on tworzony głównie z myślą o Xbox Series X.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię