Strona głównaWiadomościMicrosoft Xbox Game Pass, może otrzymać wszystkie starsze gry Bethesdy.

Microsoft Xbox Game Pass, może otrzymać wszystkie starsze gry Bethesdy.

Początek tego tygodnia przyniósł niespodziewane wieści, o tym, że Microsoft kupił Bethesdę i wszystkie należące do niej studia deweloperów i marki gier za sumę 7,5 miliarda dolarów. Ten zakup z całą pewnością wpłynie na przyszłość gier komputerowych, ale też na starsze tytuły, które w posiadaniu ma aktualnie Bethesda. Czyżby starsze tytuły Bethesdy miały pojawić się w abonamencie Xbox Game Pass

Trzeba pamiętać, że tych tytułów jest bardzo dużo i znajdują się tam takie klasyki jak Doom, Fallout, Elder Scrolls czy Wolfenstein. Co dalej będzie się działo z tymi tytułami, tego nie jesteśmy w stanie przewidzieć w stu procentach, ale pewne przecieki mógł zasugerować wywiad Majora Nelsona z Xbox z Pete’m Hines’em.

Podczas którego specjalista od marketingu Bethesdy, dawał znaki, że wszystkie starsze gry mogą być dostępne w abonamencie Xbox Game Pass. Tylko szef Microsoftu Phil Spencer musi się zgodzić na taki ruch. Jeśli to okazałoby się prawdą, to konsola Xbox zyskałaby wiele kultowych tytułów, które można by było ogrywać bez dodatkowych kosztów, poza tym związanym z opłacaniem abonamentu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię