Strona głównaEsportMieszkańcy Wielkiej Brytanii zobaczą finał IEM Katowice 2018 w... kinach

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii zobaczą finał IEM Katowice 2018 w… kinach

Nie jest żadną tajemnicą, że w Wielkiej Brytanii mieszka wielu naszych rodaków. Być może wśród nich znajdują się fani esportu. Dla nich, jak również wszystkich brytyjskich kibiców CS-a mamy dobrą informację – finał IEM Katowice 2018 będzie można śledzić w brytyjskich kinach.

Brytyjski oddział ESL połączył siły z firmą CinEvents, dzięki czemu finałowe spotkanie turnieju CS: GO podczas IEM Katowice 2018 będzie można zobaczyć w jednym z 13 kin w Wielkiej Brytanii. Chętnych by zobaczyć finał na żywo będzie z pewnością wielu – w zeszłym roku w evencie brało udział ponad 170 tysięcy osób – lecz nie każdy będzie miał taką możliwość z powodu odległości i kosztów. Pomysł ESL UK powinien choć trochę uprzyjemnić im oglądanie i stworzyć atmosferę nieco zbliżoną do warunków w Spodku.

Oprócz samego finału podczas wydarzenia wyświetlony zostanie ekskluzywny film prezentujący kulisy turnieju w Katowicach.

James Dean, dyrektor zarządzający ESL UK powiedział: „IEM Katowice to jeden z największych turniejów esportowych na świecie, więc nie ma chyba lepszego miejsca by śledzić finały niż sala kinowa. Chcemy ułatwić większej liczbie fanów sprawdzenie na własnej skórze doznania jakim jest finałowy mecz CS: GO w pulsującej od emocji hali Spodka. Ekran kinowy to doskonały sposób by tego dokonać. Kino daje możliwość, by kibice bardziej odczuli dreszcze emocji i eventu na żywo dzięki możliwości wykorzystania dźwięku przestrzennego oraz widowni niczym na stadionie. Dla wielu osób, które nie mogą z różnych względów przyjechać do Katowic, kino to lokalny, łatwo dostępny sposób na spędzenie wieczoru, który zapamięta się na długo i dzielenie emocji z fanami takimi jak my.”

To kolejna, po ogłoszeniu informacji o Majorze w Londynie, doskonała wiadomość dla brytyjskich fanów CS: GO. Bilety na transmisję finału IEM Katowice dostępne są tutaj.

A Wy – gdybyście nie mieli możliwości przyjazdu do Katowic – wolelibyście obejrzeć taki mecz w kinie czy w domu przed komputerem?

Źródło: Daily Mail

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię