Strona głównaWiadomościSteam zaprasza na darmowe granie z Call of Duty: WWII

Steam zaprasza na darmowe granie z Call of Duty: WWII

Kto nie miał sposobności przeżyć jeszcze II wojny światowej w cyfrowych realiach, ten ucieszy się na wieść darmowego weekendu z najnowszą częścią COD-a. Wszystko czego Wam trzeba, to wolnego czasu i chęci zgarnięcia miliona fragów.

Fani strzelanek winni stawić się pod komendą Activision i przystąpić do ściągnięcia COD:WWII. Pliki instalacyjne zajmą dużą część dysku (około 60 GB), lecz jest to ofiara warta poniesienia, bowiem wtenczas postrzelamy za darmo aż niedzieli do godziny 21:00.

Miła to informacja dla osób pragnących zapoznać się z wojennym FPS-em, acz doświadczać go możemy w sposób wyłącznie ograniczony. Nie otrzymamy dostępu do wszystkich trybów gry. Z pełnego magazynku rozgrywki producent pozwala przetestować tylko multiplayer.

Zważywszy na wysoką cenę gry jest to oferta warta przemyślenia. Choć na szali wolnego czasu można umieścić inne nowe tytuły, to przyjemność ogrania kompletnego, nadto poprawionego i rozbudowanego o wszystkie dodatki trybu multiplayer wyrówna stratę bezcennych godzin.

Jeśli kto zostanie dotkliwie zraniony i nie będzie mógł przeżyć zakończenia darmowego weekendu, to niechaj odłoży ze swojego żołdu trochę grosza, a dokładnie 165,62 zł. Tyle będzie kosztować gra w ramach promocji, która zostanie zabita przez żołnierzy Steam 28 lutego.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię